Jdi na obsah Jdi na menu
 


TURNAJE

17. 11. 2008

 

 

SOBOTA   19. 3. 2011

TURNAJ  STARŠÍCH ŽÁKŮ   -   UMT  Kolovraty

Rataje n. Sáz.   -   Kolovraty          1 : 7     ( 0:4 )

branka:   Adam Lanc

Rataje n. Sáz.   -   Miškovice          3 : 1     ( 2:1 )

branky:   Radek Tancer 2, Tomáš Vyhnánek

sestava:   Dan Záruba

                Dan Doubrava - Tonda Beneš - Lukáš Vacka - Tomáš Vyhnánek

                Denča Martínková - Adam Lanc - Petr Vostárek - Srb D.

                Radek Tancer - Nikola Vinická

 

 

 

SOBOTA   26. 2. 2011

TURNAJ  MLADŠÍCH  ŽÁKŮ   -   hala Sázava

 

základní  skupina:

Rataje n. Sáz.   -   Soběhrdy               4:0   branky: Petr Vostárek2, Ríša Novák, Honzík Vinický

                            -   Přední Kopanina   0:5

                            -   Dol. Kralovice        0:4   branky: Dan Doubrava 2, Honzík Vinický, Ríša Novák

 

FINÁLOVÁ  SKUPINA

Rataje n. Sáz.   -   Dubeč          1:1   branka: Honzík Vinický

                            -   Záboří n. L.   3:0   branky: Petr Vostárek 2, Adam Lanc

 

KONEČNÉ  POŘADÍ  TURNAJE:

1. Přední Kopanina - 2. Dubeč - 3. Rataje n. Sáz. - 4. Záboří n. Lab. - 5. Dolní Kralovice - 6. Sadská - 7. Velíš - 8. Soběhrdy

 

NA  TURNAJI  REPREZENTOVALI:

Honzík Vinický, Dan Doubrava, Martin Tancer, Denča Martínková, Ríša Novák, Adam Lanc, Petr Vostárek 

 

 

 

SOBOTA   19. 2. 2011

TURNAJ  STARŠÍCH PŘÍPRAVEK - hala SÁZAVA

 

základní skupina:

Rataje n. Sáz.   -   Ostředek            4:0   branky: Ríša Novák 3, Denča Martínková

                            -   Viktoria Žižkov   0:1

 

finálová skupina:

Rataje n. Sáz.   -   Zruč n. Sáz.               0:2

                            -   Kutná Hora             0:1

                            -   Sázava                   1:3   branka: Ríša Novák

                            -   Uhríněves A            0:2

 

KONEČNÉ  POŘADÍ  TURNAJE

1. Uhříněves A - 2. Zruč n. Sáz. - 3. Sázava - 4. Viktoria Žižkov - 5. Kutná Hora - 6. Rataje n. Sáz. - 7. Uhříněves B - 8. Ostředek - 9. Zásmuky

 

TURNAJE  SE  ZÚČASTNILI:

Martin Tancer - Ríša Novák - Denča Martínková - Vašek Pašek - Ivoš Hrabánek - Adam Danko - Kryštof Novák

 

 

 

 

SOBOTA   29. 1. 2011

TURNAJ  STARŠÍCH  ŽÁKŮ -  hala SÁZAVA

 

Rataje n. Sáz.   -   Kouřim                        0:2

                            -   Bohemians Praha    1:4   branka:   Tonda Beneš

                            -   Kouřim                      1:1   branka:   Radek Tancer

                            -   Bohemians Praha     1:2   branka:   Nikola Vinická

o 5. místo

Rataje n. Sáz.   -   Kšely     1:3     branka:   Tonda Beneš

 

KONEČNÉ  POŘADÍ  TURNAJE:

1. Bohemians Praha - 2. Sázava - 3. Uhl. Janovice - 4. Kouřim - 5.  Kšely - 6. Rataje n. Sáz.

 

NA TURNAJI HRÁLI:

Marek Danko - Nikola Vinická - Tonda Beneš - Radek Tancer - Bára Benešová - Dan Doubrava - MartinTancer

 

 

 

 

SOBOTA   18. 12. 2010

TURNAJ STARŠÍCH ŽÁKŮ   -   hala Sázava

 

Rataje n. Sáz.   -   Pacov   1:1   branka: Honzík Vinický

                            -   Stř. Skalice   2:2   branka:   Honzík Vinický, vlastní

                            -   Uhl. Janovice   1:6   branka:   Tonda Beneš

 

MALÉ SEMIFINÁLE

Rataje n. Sáz.   -   Kostelec   4:5   branky:   Tonda Beneš 4

O 7. MÍSTO

Rataje n. Sáz.   -   Pacov   1:1   branka:   Tonda Beneš   -  PK   1:0

 

NA TURNAJI HRÁLI:

Martin Novák - Nikola Vinická, Bára Benešová, Tonda Beneš, Honzík Vinický, Martin Tancer

 

KONEČNÉ  POŘADÍ  TURNAJE:

1. Sázava - 2. Mukařov - 3. Uhl. Janovice - 4. Stř. Skalice - 5. Libuš - 6. Kostelec - 7. Rataje n. Sáz. - 8. Pacov

 

 

 

 

SOBOTA  11. 12. 2010 

TURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK - hala Sázava

 

Rataje n. Sáz.     - Sázava          2:4   branky: Ríša Novák 2

                            - Postupice    1:1   branka: Ríša Novák

                            - Mukařov        5:0   branky: Ríša Novák 5

SEMIFINÁLE

Rataje n. Sáz.   -   Stř. Skalice   1 : 0   branka:   Ríša Novák

FINÁLE

Rataje n. Sáz.   -   Postupice   1 : 1   branka: vlastní - PK   4:2  !!!

 

CELKOVÉ  POŘADÍ TURNAJE:

1. Rataje n. Sáz. - 2. Postupice - 3. Stř. Skalice - 4. Chocerady - 5. Mnichovice - 6. Sázava - 7. Ostředek

 

VÍTĚZSTVÍ  VYBOJOVALI:

Martin Tancer - Denča Martínková, Ríša Novák, Míša Bareš, Ivoš Hrabánek, Adam Danko, Kryštof Novák

 

 

 

 

SOBOTA   20. 3. 2010

TURNAJ  STARŠÍCH  ŽÁKŮ   -   UMT Kolovraty

( hráno 2X25 min. )

 

Rataje n. Sáz.   -   Kolovraty           5 : 5   (2:3)   branky: Honzík Vinický, Tonda Beneš, Ríša Novák, Radek Tancer,  Lukáš Vacka

Rataje n. Sáz.   -   Praga Praha        0 : 9   (0:6)

další  utkání:   Kolovraty - Praga   1:5

 

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE: 

1. Praga - 2. Kolovraty - 3. Rataje n. Sáz.

 

TURNAJE  SE  ZÚČASTNILI:

Marek Danko - Dan Doubrava, Nikola Vinická, Bára Benešová, Dominik Srb - Martin Novák, Tonda Beneš, Lukáš Vacka, Ríša Novák - Honzík Vinický, Radek Tancer - Denča Martínková

 

 

 

SOBOTA   27. 2. 2010

TURNAJ  STARŠÍCH  ŽÁKŮ   -   hala SÁZAVA

 

Rataje n. Sáz.   -   Suchdol          1:1   branka: Honzík Vinický

                         -   Stř. Skalice     3:1   branky: Honzík Vinický, Nikola Vinická, Tonda Beneš

                         -   FC King           7:0   branky: Tonda Beneš 2, Radek Tancer 2, Honzík Vinický, Nikola Vinická, Bára Benešová

                         -   Mukařov           2:1   branky: Honzík Vinický, Nikola Vinická

                         -   Uhl. Janovice           0:4

                         -   Optimum Sport        1:2   branka: Honzík Vinický

 

CELKOVÉ  POŘADÍ  TURNAJE:

1. Uhl. Janovice - 2. Optimim Sport Praha - 3. Rataje n. Sáz. - 4. SK Mukařov - 5. Suchdol - 6. Stř. Skalice - 7. FC King Praha

 

TURNAJE  SE ZÚČASTNILI:

Nikola Vinická - Marek Danko - Tonda Beneš - Domonik Srb - Radek Tancer - Honzík Vinický - Bára Benešová - Dan Doubrava

 

 

 

 

SOBOTA   21. 2. 2010

TURNAJ  MLADŠÍCH  ŽÁKŮ   -   hala  ZRUČ N. SÁZ.

 

Rataje n. Sáz.   -   Jestřábí Lhota   2:2   branky: vlastní, Tomáš Vyhnánek

                          -   Čáslav              0:2

                          -   Zruč n. Sáz.      2:1   branky: Tonda Beneš, Honzík Vinický

                          -   Kutná Hora       2:1   branky: Tomáš Vyhnánek, Tonda Beneš

                          -   Žleby                0:1

 

CELKOVÉ  POŘADÍ  TURNAJE:

1. Čáslav - 2. Žleby - 3. Kutná Hora - 4. Rataje n. Sáz. - 5. Zruč n. Sáz. - 6. Jestřábí Lhota

 

NEJLEPŠÍ  HRÁČ  TURNAJE:   Tonda Beneš

 

TURNAJE  SE  ZÚČASTNILI:

Tonda Beneš - Radek Tancer - Tomáš Vyhnánek - Dominik Srb - Honza Karban - Honza Vinický - Bára Benešová - Dan Doubrava - Ríša Novák

 

 

 

 

SOBOTA   30. 1. 2010

TURNAJ  MLADŠÍCH  ŽÁKŮ   -   hala  SÁZAVA

 

Rataje n. Sáz.   -   Nučice            4:0   branky:  Honzík Vinický 3, Tonda Beneš

                          -   Sázava           1:3   branka: Tonda Beneš

                          -   U. Janovice    3:1   branky:  Ríša Novák 3

                          -   V. Žižkov         0:6

                          -   Č. Brod           0:3

 

O 3. MÍSTO

Rataje n. Sáz.   -   U. Janovice     4:2   branky:  Tonda Beneš 3, Honzík Vinický

 

CELKOVÉ  POŘADÍ  TURNAJE

1. Sázava, 2. V. Žižkov, 3. Rataje n. Sáz., 4. Uhl. Janovice, 5. Český Brod, 6. Nučice

 

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ TURNAJE:   Radek Tancer

 

TURNAJE  SE  ZÚČASTNILI:

Radek Tancer - Tonda Beneš - Dominik Srb - Honzík Vinický - Bára Benešová - Dan Doubrava - Ríša Novák

 

 

 

 

SOBOTA   19. 12. 2009

TURNAJ  STARŠÍCH  ŽÁKŮ   -   hala Sázava

 

základní skupina:

Rataje n. Sáz.   -   Stř. Skalice     2 : 0     branky: Tonda Beneš, Dominik Srb

                            -   Kralovice      0 : 2

                            -   Libuš             0 : 4

 

"malé semifinále"

Rataje n. Sáz.   -   Vyžlovka          3 : 1     branky: Nikola Vinická 2, Honzík Vinický

 

o 5. místo

Rataje n. Sáz.   -   Uhl. Janovice     1 : 1     branka: Honzík Vinický   PK: 1:0 ( proměnil - Marek Danko )

 

KONEČNÉ  POŘADÍ  TURNAJE:

1. Libuš - 2. Kostelec n. Č l. - 3. Kralovice - 4. Český Brod - 5. Rataje n. Sáz. - 6. Uhl. Janovice - 7. Stř. Skalice - 8. Vyžlovka

 

TURNAJE  SE  ZÚČASTNILI:

Marek Danko - Nikola Vinická, Honzík Vinický - Bára Benešová, Tonda Beneš - Martin Novák, Dominik Srb

 

 

 

 

SOBOTA   12. 12. 2009

TURNAJ  STARŠÍCH  PŘÍPRAVEK   -   hala Sázava

 

základní  skupina:

Rataje n. Sáz.   -   Mnichovice     3:1     branky:  Ríša Novák 2, Bára Benešová

                         -   Ondřejov         2:1     branky:  Ríša Novák 2

                         -   Stř. Skalice     0:5   

 

semifinále:

Rataje n. Sáz.   -   Sázava            0:1

 

o 3. místo:

Rataje n. Sáz.   -   Stř. Skalice      0:0   pk:   0:1

 

KONEČNÉ  POŘADÍ  TURNAJE:

1. Radočovice - 2. Sázava - 3. Stř. Skalice - 4. Rataje n. Sáz. - 5. Háje - 6. Mnichovice - 7. Radim - 8. Ondřejov

 

NA  TURNAJI  HRÁLI:

Lukáš Sedláček - Dan Doubrava - Bára Benešová - Ríša Novák - Dominik Sedláček - Denča Martínková - Martin Tancer - Ivoš Hrabánek

 

 

 

 

NEDĚLE   22. 11. 2009

TURNAJ  MLADŠÍCH  ŽÁKŮ -  UMT Praha - Bráník

( hráno 1X20 min. )

 

ZÁKLADNÍ  SKUPINA:

Rataje n. Sáz.      -   ABC Bráník            0 : 0

                            -   Radotín                  1 : 0          branka: Dan Randlíszek

                            -   Motorlet Praha A    0 : 0

 

SEMIFINÁLE:

Rataje n. Sáz.   -   Viktoria Plzeň           0 : 1

 

O 3. MÍSTO:

Rataje n. Sáz.   -   Motorlet Praha A      1 : 0          branka: Radek Tancer

 

KONEČNÉ  POŘADÍ  TURNAJE:

1. Motorlet Praha B, 2. Viktoria Plzeň, 3. Rataje n. Sáz., 4. Motorlet Praha A, 5. Radotín, 6. Junior Praha, 7. ABC Bráník, 8. Aritma Praha

 

TURNAJE SE ZÚČASTNILI:

Tonda Beneš, Radek Tancer, Honza Karban, Dominik Srb, Dan Randlíszek, Tomáš Vyhnánek, Kája Nouzák, Honzík Vinický, Mates Novotný, Jirka Vokřál, Dan Doubrava, Bára Benešová, Ríša Novák, Martin Tancer, Petr Vostárek, Adam Lanc

 

 

 

 

SOBOTA   20. 6. 09

TURNAJ  MLADŠÍCH  ŽÁKŮ   -   Zruč n. Sáz.

( hráno 2X15 min., hrací systém 5+1 )

 

1. kolo

Rataje n. Sáz.   -   Kutná Hora     1 : 0

branka:   Radek Tancer (p.k.)

Rataje n. Sáz.   -   Zruč n. Sáz.     6 : 2

branky:   Tonda Beneš 3, Tomáš Havrda, Honzík Vinický, David Heřmánek

 

2. kolo

Rataje n. Sáz.   -   Kutná Hora     2 : 0

branky:   Radek Tancer 2 ( 1x z p.k. )

Rataje n. Sáz.   -   Zruč n. Sáz.     6 : 2

branky:   Radek Tancer, Bára Benešová, Ríša Novák, Tomáš Havrda, Marek Danko (p.k. ), Tonda Beneš

 

OSTATNÍ VÝSLEDKY:

K. Hora - Zruč n. Sáz. 5:0 a 4:2

 

KONEČNÉ  POŘADÍ  TURNAJE:

1. Rataje n. Sáz.          4   0   0       15 : 4       12

2. Kutná Hora               2   0   2         9 : 5       6

3. Zruč n. Sáz.              0   0   4          6 : 21     0

 

TURNAJE  SE  ZÚČASTNILI:

Marek Danko - Honzík Vinický, Radek Jelínek - Radek Tancer, Tonda Beneš, Tomáš Havrda - David Heřmánek, Ríša Novák, Bára Benešová, Dan Doubrava, Martin Novák, Dominik Srb

 

NEJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJE:   Radek Tancer

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ TURNAJE:   Marek Danko

NEJLEPŠÍ HRÁČ MUŽSTVA:   Tonda Beneš

 

 

 

 

PÁTEK   8. 5. 09

TURNAJ  MLADŠÍCH  PŘÍPRAVEK   -   Uhl. Janovice

 

Výsledky „A” skupiny : FK Uhlířské Janovice - Malešov 1:1 ( E.Čermák - F.Dolejší ), - Radim 2:0              ( J.Plzák, E.Čermák ), - Rataje n/S 1:1 (P.Topinka  - T.Havrda ), Rataje n/S - Radim 6:0 ( R.Novák 3x, T.Havrda 2x, M.Tancer ), - Malešov 3:1 ( T.Havrda 2x, R.Novák - V.Prchal ), Malešov - Radim 4:0          ( F.Dolejší 2x, V .Prchal 2x )

Konečné pořadí „A” skupiny : 1. Rataje nad Sázavou 7 bodů 10:2, 2. Uhlířské Janovice 5 bodů 4:2, 3. Malešov 4 body 5:4, 4. Radim 0 bodů 0:12

Výsledky „B” skupiny : Kutná Hora - Červené Janovice 2:1 ( D.Tesař - D.Uher ), - Tuchoraz 3:0               ( J.Muller 2, D.Tesař ), - Ledeč n/S 1:0 ( D.Tesař ), Ledeč n/S - Tuchoraz 2:0 ( D.Smolko 2x ), - Červené Janovice 1:0 ( P.Smolko ), Červené Janovice - Tuchoraz 4:0 ( D.Uher 2x, R.Martásek, L.Adamec )

Konečné pořadí „B” skupiny : 1. Kutná Hora 9 bodů 6:1, 2. Ledeč n/S 6 bodů 3:1, 3. Červené Janovice 3 body 5:3, 4. Tuchoraz 0 bodů 0:9

Semifinále :

Uhlířské Janovice - Kutná Hora 3:0 ( J.Plzák, V.Šusta, E.Čermák ), Rataje n/S - Ledeč n/S 1:1 , 3:2 p.k. ( T.Havrda - P.Smolko, p.k. R.Novák ano, T.Havrda ne, L.Vacka ano, J.Heřmánek ne - L.Vavrla ano, P.Smolko ano, D.Smolko ne, J.Petržílka ano )

Utkání o konečné umístění :

O 7. - 8. místo Radim - Tuchoraz 1:0 ( T.Michálek )

O 5. - 6. místo Malešov - Červené Janovice 0:2 ( D.Uher, D.Hájek )

O 3. - 4. místo Rataje n/S - Kutná Hora 2:0 ( T.Havrda, R.Novák )

O 1. - 2.místo Uhlířské Janovice - Ledeč n/S 1:1 , 1:2 p.k. ( J.Plzák - J.Petržílka, p.k. V.Šusta ano, P.Zouplna ne, J.Plzák ne, E.Čermák ne - L.Vavrla ano, P.Smolko ne, J.Petržílka ne, D.Smolko ano  )

Konečné pořadí turnaje : 1. Ledeč n/S, 2. Uhlířské Janovice, 3. Rataje n/S, 4. Kutná Hora, 5. Červené Janovice, 6. Malešov, 7. Radim, 8. Tuchoraz

Individuální ocenění : Nejlepší golman D.Březina ( Ledeč n/S ), Nejlepší hráč V.Šusta ( Uhlířské Janovice ), Nejlepší střelec T.Havrda ( Rataje n/S ), Největší srdcař L.Adamec ( Červené Janovice )

TURNAJE  SE  ZÚČASTNILI:

Lukáš Vacka - Denča Martínková, Tomáš Havrda, Vašek Pašek - Ivoš Hrabánek, Jakub Heřmánek - Ríša Novák, Martin Tancer - Míša Bareš, Štěpán Vlach

 

 

 

 

PÁTEK     1. 5.   2009

TURNAJ  STARŠÍCH  PŘÍPRAVEK   -   Uhl. Janovice

Skupina B

Rataje n. Sáz. - K. Hora 0:0 / - Ledeč n. Sáz. 4:0 ( branky: Honzík Vinický 2, Tomáš Havrda, Bára Benešová ) / - AFK Kolín 2:2 ( branky: Honzík Vinický, Radek Jelínek ) - Církvice 2:0 ( branky: Tomáš Havrda, Bára Benešová )

ostatní výsledky: AFK Kolín - Církvice 0:2 / K. Hora - AFK Kolín 0:0 / Církvice - Ledeč n. Sáz. 2:0 / K. Hora - Církvice 0:2 / Ledeč n. Sáz. - AFK Kolín 0:0 / Ledeč n. Sáz. - K. Hora 1:1

Skupina A

Uhl. Janovice A - Č. Janovice 3:0 / Zásmuky - Uhl. Janovice B 0:0 / Pečky - Č. Janovice 2:0 / Uhl. Janovice A - Zásmuky 8:0 / Uhl. Janovice B - Pečky 0:2 / Č. Janovice - Zásmuky 2:1 / Uhl. Janovice A - Uhl. Janovice B 7:0 / Pečky - Zásmuky 6:0 / Č. Janovice - Uhl. Janovice B 3:1 / Uhl. Janovice A - Pečky 4:0

SEMIFINÁLE

Pečky - Církvice   0:2

Uhl. Janovice A - Rataje n. Sáz.   1:1  branka: Bára Benešová   PK: 2:1 ( proměnil - Tomáš Havrda )

O 9. MÍSTO

Zásmuky - Ledeč n. Sáz.   0:2

O 7. MÍSTO

Uhl. Janovice B - K. Hora   0:3

O 5. MÍSTO

Č. Janovice - AFK Kolín   0:3

O 3. MÍSTO

Pečky - Rataje n. Sáz.   1:1   branka: Radek Jelínek   PK: 2:1 ( proměnil - Tomáš Havrda )

FINÁLE

Uhl. Janovice A - Církvice   0:3

TURNAJE  SE  ZÚČASTNILI:

Ríša Novák - Dan Doubrava, Honzík Vinický, Radek Jelínek - Lukáš Sedláček, Dominik Sedláček - Tomáš Havrda, Bára Benešová - Martin Tancer

 

 

 

 

NEDĚLE   15. 2.   2009

TURNAJ  MLADŠÍCH  PŘÍPRAVEK  -  Kolín

 

Skupina A

K. Hora - Rataje n. Sáz. 0:0, Ledeč - AFK Kolín 0:1, Rataje n. Sáz. - AFK Kolín 2:0 branky: Tomáš Havrda, Ríša Novák, K. Hora - Ledeč 2:0, Ledeč - Rataje n. Sáz. 0:3 branky: Tomáš Havrda 2, Ríša Novák, AFK Kolín - K. Hora 0:1

Skupina B

Malešov - FK Kolín 0:2, Cholupice - Uhl. Janovice 0:0, FK Kolín - Uhl. Janovice 7:0, Malešov - Cholupice  0:0, Cholupice - FK Kolín 0:1, Uhl. Janovice - Malešov 1:1

SEMIFINÁLE

Rataje n. Sáz. - Cholupice 3:0    branky: Lukáš Vacka, Ríša Novák, Tomáš Havrda

K. Hora - FK Kolín 1:3

FINÁLE

Rataje n. Sáz. - FK Kolín   1 : 0   branka: Ríša Novák

 

OSTATNÍ VÝSLEDKY O UMÍSTĚNÍ

o 7.-8. místo     Uhl. Janovice - Malešov  4:1

o 5.-6. místo     AFK Kolín - Ledeč n. Sáz.   0:0 PK 1:2

o 3.-4. místo     Cholupice - Kutná Hora   0:2

 

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE

1. Rataje n. Sáz., 2. FK Kolín, 3. K. Hora,  4. Cholupice, 5. Ledeč n. Sáz., 6. AFK Kolín, 7. Uhl. Janovice, 8. Malešov

 

NEJLEPŠÍ STŘELEC TURNAJE:   Tomáš Havrda   4 branky

!!!  Ríša Novák dal také 4 góly, ale neuspěl v penaltovém rozstřelu o kanonýra turnaje  !!!

!!!  Lukáš Vacka nepustil za celý turnaj ani jednu branku   !!!

 

TURNAJE SE ZÚČASTNILI:   Lukáš Vacka - Denča Martínková, Tomáš Havrda, Kryštof Novák - Jakub Heřmánek, Ríša Novák - Ivoš Hrabánek

 

 

 

 

NEDĚLE   8. 2.  2009

TURNAJ  MLADŠÍCH  ŽÁKŮ  -  Zruč n. Sáz.

Rataje n. Sáz.  -  Zruč n. Sáz.           2:0     branky:  Radek Tancer 2  

                           -  Ledeč n. Sáz.     1:1     branka: Tonda Beneš

                           -  Sázava               2:3     branky:  Tonda Beneš, Tomáš Vyhnánek

                           -  Žleby                  1:2     branka:  Tonda Beneš

                           -  Malešov              1:3     branka:  Tonda Beneš

 

OSTATNÍ  VÝSLEDKY:  Žleby - Sázava 1:6 / Malešov - Ledeč 0:2 / Zruč - Sázava 1:4 / Žleby - Malešov 2:2 / Zruč - Malešov 6:2 / Žleby - Ledeč 1:0 / Zruč - Ledeč 1:1 / Malešov - Sázava 0:4 / Zruč - Žleby 3:0 / Sázava - Ledeč 0:0

KONEČNÉ  POŘADÍ  TURNAJE:

1. Sázava                5    4   1   0     17:4       13

2. Zruč n. Sáz.        5     2   1   2     11:9          7

3. Žleby                   5      2   1   2       6:12       7

4. Ledeč n. Sáz.     5     1   3   1        4:3         6

5. Malešov               5     1   1   3        7:15      4

6. Rataje n. Sáz.     5     1   1   3        7:9         4

 

Nejlepší hráč mužstva:   Honzík Vinický

 

TURNAJE SE ZÚČASTNILI:   

Marek Danko - Tonda Beneš, Tomáš Vyhnánek - Honzík Vinický, Radek Tancer - Dan Doubrava, Bára Benešová, Honza Karban, Dominik Srb

 

 

 

 

Neděle   7. 2. 2009 

Halový turnaj dorostu-Sázavský cup

 


Výsledky skupiny A:
Sázava A-Stř.Skalice 1:3, Sokoleč-Tuchoraz 3:3, Sázava A-Tuchoraz 3:0 , Sokoleč-Stř.Skalice 1:3, Sázava A-Sokoleč 5:0, Tuchoraz-Stř.Skalice 1:2
Výsledky skupiny B:
Sázava B- Zásmuky 3:3, U.Janovice-Rataje 3:1, Sázava B - Rataje 6:2,Uhlířské Janovice-Zásmuky 4:1, Sázava B - U.Janovice 5:1,
Rataje - Zásmuky 0:0
Čtvrtfinále:

Sázava A-Zásmuky 5:0,Stř.Skalice - Rataje 2:3 p.k,Sokoleč - Uhlířské Janovice 2:1, Tuchoraz - Sázava B 6:0
Semifinále:
Sázava A-Tuchoraz 8:0,
Rataje - Sokoleč 1:2
3-4 .místo:

Rataje - Tuchoraz 4:1
Finále:

Sokoleč -Sázava A 1:5 

TURNAJE  SE  ZÚČASTNILI:

Pavel Linhart - Martin Vacka, Honza Marek, Petr Hošta, Martin Novotný - Ivan Pan'a, Dan Sedláček, Dan Matas, Tomáš Otčenášek - Marek Anděl

 

 

 

 

SOBOTA   31. 1. 2009

TURNAJ  STARŠÍCH  PŘÍPRAVEK  -  Zruč n. Sáz.

 

Výsledky skupiny A

Zruč - Žleby 5:0, Vrdy - Ledeč 1:0, Žleby - Vrdy 0:1, Zruč - Ledeč 2:1, Žleby - Ledeč 0:1, Zruč - Vrdy 0:1

Výsledky skupiny B

Rataje n. Sáz. - Poděbrady 3:0 ( branky: Tomáš Havrda 2, Ríša Novák  ), K. Hora - Zásmuky 14:0, Poděbrady - K. Hora 1:3, Rataje n. Sáz. - Zásmuky 11:0 ( branky: Ríša Novák 4, Tomáš Havrda 4, Honzík Vinický 2, Radek Jelínek ), Poděbrady - Zásmuky 5:0, Rataje n. Sáz. - K. Hora 0:2

Skupina o 5. - 8. místo

Žleby - Poděbrady 0:1, Ledeč - Zásmuky 1:0, Žleby - Zásmuky 4:0, Ledeč - Poděbrady 1:1

Skupina o 1. - 4. místo

Vrdy - Rataje n. Sáz. 0:3 ( branky: Tomáš Havrda 3 ), Zruč - K. Hora 0:0, Zruč - Rataje n. Sáz. 0:1 ( branka: Ríša Novák ), Vrdy - K. Hora 1:1

 

KONEČNÉ  POŘADÍ  TURNAJE:

1. Rataje n. Sáz., 2. Vrdy, 3. Kutná Hora, 4. Zruč n. Sáz., 5. Poděbrady, 6. Ledeč n. Sáz., 7. Žleby, 8. Zásmuky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 TURNAJE SE ZÚČASTNILI:   Lukáš Vacka - Honzík Vinický, Radek Jelínek - Tomáš Havrda, Ríša Novák - Denča Martínková

 

 

 

 

SOBOTA   24. 1. 2009

TURNAJ  MLADŠÍCH  ŽÁKŮ   -   Sázava

 

Výsledky skupiny A:
Sázava A-UH.Janovice 2:0, Tuchoraz-V.Žižkov 0:8,Sázava A-V.Žižkov 1:4 , Tuchoraz-Uh.Janovice 0:1, Sázava A-TUchoraz 1:0,Uh.Janovice-V.Žižkov 1:8

 

 

 

 

 

 

 

  
Semifinále:
V.Žižkov -K.Hora 8:2, Sázava A-Junior 1:1( pk: 4:5 )
3-4 .místo:
Sázava A-K.Hora 2:2( pk: 3:2 )
Finále:
Junior-V.Žižkov A 5:2

Konečné pořadí turnaje: 1. V.Žižkov ,2. Junior Skuteč,3. Sázava A,4. Kutná Hora,5. U.Janovice,6. Sázava B,7. Rataje n. Sáz.,8. Tuchoraz

 

TURNAJE SE ZÚČASTNILI:   Radek Tancer - Tonda Beneš, Honzík Vinický - David Heřmánek, Tomáš Havrda - Ríša Novák, Dan Doubrava, Bára Benešová, Dominik Srb, Honza Karban, Martin Novák

 

 

 

 

NEDĚLE   11. 1.  2009

TURNAJ  MLADŠÍCH  PŘÍPRAVEK   -   Zruč nad Sázavou

 

Rataje n. Sáz.  -  Zruč n. Sáz.               0:0

                           -  Kutná Hora            2:1   branky: Tomáš Havrda 2

                           -  Jestřábí Lhota        0:1

                           -  Ledeč n. Sáz.         2:0   branky:  Tomáš Havrda, Ríša Novák

                           -  Trhový Štěpánov      3:0   branky: Tomáš Havrda 2, Ríša Novák

 

OSTATNÍ  VÝSLEDKYLedeč - J. Lhota 0:0 / T. Štěpánov - K. Hora 1:2 / Zruč n. Sáz. - J. Lhota 1:1 / Ledeč - T. Štěpánov 2:0 / Zruč n. Sáz. - T. Štěpánov 4:0 / Ledeč - K. Hora 1:1 /  Zruč n. Sáz. - K. Hora 3:1 / T. Štěpánov - J. Lhota 0:0 / Zruč n. Sáz. - Ledeč  0:0 / J. Lhota - K. Hora 1:0

 

KONEČNÁ  TABULKA

1. Rataje n. Sáz.               5     3   1   1     7:2       10

2. Zruč n. Sáz.                  5     2   3   0     8:2         9

3. Jestřábí Lhota                5     2   3   0     3:1         9

4. Ledeč n. Sáz.                5     1   3   1     3:3         6

5. Kutná Hora                    5     1   1   3     5:8         4

6. Trhový Štěpánov             5     0   1   4     1:11       1

 

Nejlepší střelec turnaje:   Tomáš Havrda   5 branek

Nejlepší hráč mužstva:     Denča Martínková

TURNAJE SE ZÚČASTNILI:   Dan Doubrava - Denča Martínková - Lukáš Vacka - Ríša Novák - Tomáš Havrda - Jakub Heřmánek - Kryštof Novák - Ivoš Hrabánek

 

 

 

 

 

NEDĚLE   16. 11.  2008

TURNAJ   MLADŠÍCH   ŽÁKŮ

Zruč n. Sáz..

 

Rataje n. Sáz.   -   Zruč n. Sáz.        2:2     branky: Tomáš Havrda, Radek Tancer

                            -   Vrdy                     2:0     branky: Radek Jelínek, Tonda Beneš

                            -   Žleby A                1:0     branka: Tonda Beneš

                            -   Zásmuky            1:1     branka: Radek Tancer

                            -   Žleby B                3:0     branky: Radek Jelínek, Honzík Vinický, Tomáš Havrda

 

OSTATNÍ VÝSLEDKY:   Zásmuky - Žleby A 2:1 / Žleby  B - Vrdy 0:0 / Zruč - Žleby A 6:0 / Zásmuky - Žleby B 5:0 / Zruč - Žleby B 4:1 / Zásmuky - Vrdy 3:0/ Zruč - Vrdy 3:4 / Žleby B - Žleby A 1:1 / Zruč - Zásmuky 1:0 / Žleby A - Vrdy 1:0

 

KONEČNÁ  TABULKA

1.  Rataje n. Sáz.          5     3   2   0     9:3      11

2.  Zruč n. Sáz.             5     3   1   1     16:7    10

3.  Zásmuky                  5     3   1   1     11:3    10

4.  Žleby A                    5     1   1   3     3:10      4

5.  Vrdy                        5     1   1   3      4:9       4

6.  Žleby B                    5      0   2   3     2:13     2

 

Nejlepší brankář turnaje:   Marek Danko

Nejlepší hráč mužstva:   Radek Tancer

 

TURNAJE SE ZÚČASTNILI:

Marek Danko - Martin Novák, Tonda Beneš, Dominik Srb, Radek Tancer, David Heřmánek - Dan Doubrava, Honzík Vinický, Bára Benešová, Tomáš Havrda, Radek Jelínek - Adam Lanc

 

 

 

 

SOBOTA   6. 12. 2008

TURNAJ  STARŠÍCH  PŘÍPRAVEK 

SÁZAVA

základní skupina:

Rataje n. Sáz.   -   Kozojedy              3 : 0   branky: Tomáš Havrda 3

                        -   Ondřejov               4 : 0   branky: Tomáš Havrda 2, Honzík Vinický 2

                        -   Stř. Skalice           1 : 2   branka: Tomáš Havrda

semifinále:

Rataje n. Sáz.   -   Uhl. Janovice           0 : 3

o 3. místo:

Rataje n. Sáz.   -   Stř. Skalice             1 : 1 ( penalty 0:1 )   branka: Tomáš Havrda

 

CELKOVÉ POŘADÍ TURNAJE

1. Uhlířské Janovice

2. Mnichovice

3. Stříbrná Skalice

4. Rataje n. Sáz.

5. Tuchoraz

6. Ondřejov

7. Kozojedy

8. Vyžlovka

 

TURNAJE SE ZÚČASTNILI:

Lukáš Vacka - Honzík Vinický, Dan Doubrava - Bára Benešová, Tomáš Havrda - Lukáš Sedláček, Dominik Sedláček

 

 

 

 

SOBOTA  13. 12. 2008 

TURNAJ  STARŠÍCH  ŽÁKŮ

SÁZAVA

základní skupina:

Rataje n. Sáz.   -   Vyžlovka               0 : 2

                            -   Stř. Skalice          0 : 4

                            -   Ondřejov              0 : 1

"malé semifinále"

Rataje n. Sáz.   -   Chocerady          1 : 8   branka: Marek Kalaš

"o 7. místo"

Rataje n. Sáz.  -  Zeleneč                 6 : 2   branky: Marek Kalaš 4, Nikola Vinická, Honzík Vinický

 

 

 CELKOVÉ POŘADÍ TURNAJE

1. Libuš

2. Uhl. Janovice

3. Stř. Skalice

4. Vyžlovka

5. Chocerady

6. Ondřejov

7. Rataje n. Sáz.

8. Zeleneč

 

TURNAJE SE ZÚČASTNILI:

Marek Danko ( v prvním zápase se zranil ) - Nikola Vinická, Tonda Beneš - Marek Kalaš, Radek Tancer - David Heřmánek, Honzík Vinický, Tomáš Pecánek

 

 

 

 

Sobota     20. 12. 2009

Halový turnaj dorostu - Sázava

základní skupina:

Rataje n. Sáz.   -   Stř. Skalice     2:0     branky: Vacka M., Novotný M.

                            -   Ondřejov         5:0     branky: Pan'a I. 2, Vacka M., Matas D., Novotný M.

                            -   Sázava             0:0

"semifinále"

Rataje n. Sáz.   -   Mnichovice      1:4     branka: Pan'a I.

"o 3. místo"

Rataje n. Sáz.   -   Průhonice        1:1   branka Hošta P. - PK: 2:1 branky: Novotný M., Marek J.

CELKOVÉ POŘADÍ TURNAJE:

1. Sázava

2. Mnichovice

3. Rataje n. Sáz.

4. Průhonice

5. Mirošovice

6. Stř. Skalice

7. Uhl. Janovice

8. Ondřejov

 TURNAJE SE ZÚČASTNILI:

Pavel Linhart - Martin Novotný, Ivan Pan'a - Tomáš Otčenášek, Petr Hošta - Dan Sedláček, Honza Marek - Dan Matas, Marek Anděl - Martin Vacka

 

 


Výsledky skupiny B:
K.Hora-Rataje n. Sáz. 4:0, Junior-Sázava B 5:1,K.Hora-Sázava B 3:3,Junior-Rataje n. Sáz. 5:0, K.Hora-Junior 0:5, Rataje n. Sáz.-Sázava B 1:1  branka: Tonda Beneš

 

Nejlepší střelec turnaje:   Tomáš Havrda   9 branek

Nejlepší hráč mužstva:     Lukáš Vacka

 


Čtvrtfinále:
V.Žižkov-Rataje n. Sáz. 7:0, Sázava A-Sázava B 7:0,Uh.Janovice-K.Hora 0:2,Tuchoraz-Junior 0:3

 

Náhledy fotografií ze složky Turnaj v Kolíně-mladší přípravka

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář